جستجو
Filters

در باره ما

 سخن مدیرعامل:

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد                                    من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

در کتاب های درسی ما امده بود:

کس نخارد پشت من      جز ناخن انگشت من

در آن زمان به اقتضای سن، عظمت وبزرگی این جمله را درک نکرده بودم. بعد از گذر سال ها، خاصه اکنون که دستی در صنعت کشور دارم، فهمیدم که از این جمله خطیر به چه سادگی گذشته بودم چرا که وابستگی به غیر، ملت ها را از عزت تهی می سازد و طوقی از ذلت وحقارت بر گردن آنها می افکند: همچنین ملت ما از تمام شئون فرهنگی، علمی، صنعتی و میراث گذشته اش جدا می سازد وبرخی از یافته های از کار افتاده خود را به عنوان تکنیک به زعم خود اعطا می کند و این منتی است بر سر ملت بزرگی چون ایران.

ملت بیدار آن مردمی هستند که از میراث گذشته خود که از پیشینیان باقی مانده است استفاده ببرند واز مغزهای روشن ودست های پر توان ونیروهای خلاق جامعه خود مدد جویند وساخته های خود را ارج بنهند و خود را باور داشته باشند که اگر بخواهند، می توانند.

همت اگر سلسه ی جنبان شود                              مور تواند که سلیمان شود

 

واین رمز خودکفایی وسربلندی یک ملت است.

                                                                                                           پایدار باشید

                                                                                                        جمشید فخرآذری

  • تشکیل قوی ترین تیم مهندسی گیربکس های صنعتی:

آلکان ماشین با دعوت از مهندسین مجرب فارغ التصیل از دانشگاه های بنام کشور در زمینه ی گیربکس آغاز کرده و اعزام آنها به خارج از کشور برای گذراندن دوره های تخصصی متناسب با نیاز روز دنیا توانست تیمی را تشکیل دهد که امروزه اکثر نیازهای صنایع کشور به چرخدنده و گیربکس های صنعتی را پاسخگو هستند.

مدیریت فنی و مهندسی این شرکت با جناب آقای مهندس فخرآذری می باشد.

  • ارائه خدمات فنی مهندسی،مشاوره و ساخت چرخدنده به کارخانه های بزرگ ایران:

ارائه خدمات فنی مهندسی و مشاوره به کارخانه های بزرگ ایران به صورت تلفنی،حضوری و اعزام تیم های فنی مهندسی به کارخانه هایی که به علت خرابی چرخدنده یا مجموعه گیربکس های آنها خط تولیدشان دچار توقف شده است و تهیه شناسنامه فنی و متعاقب آن ارائه گزارش های فنی در خصوص وضعیت قطعات به کارخانه از خدمات قابل توجه آلکان ماشین به صنایع سنگین کشور می باشد.

همچنین کارخانه ی صنعتی و تولیدی آلکان ماشین با برخورداری از ماشین آلات روز دنیا جهت پروژه های تعمیراتی نیز خدمات چشمگیری را ارائه داده است.

  • عرضه صدها دستگاه گیربکس و چرخدنده به کارخانه های مطرح کشور:

درست در زمانی که کشور در مرحله ی ورود به تحریم های گسترده قرار داشت و نگرانی مدیران کشور در خصوص گیربکس های صنعتی که اکثرا گیربکس های با کیفیت و دقت بالا بود،افزایش یافته بود آلکان ماشین با بهره گیری از تجهیزات مدرن و کادری مجرب در خدمت رسانی به منابع داخلی گامی مهم در این صنعت برداشت که قابل مقایسه با کارخانه جات مطرح دنیا بود،همچنین صدها دستگاه از گیربکس های صنعتی را به این کارخانه ها ارائه کرد.

  • ارائه خدمات آموزشی به مدیران فنی و کارشناسان صنایع بزرگ:

از جمله دیگر خدمات شرکت آلکان ماشین به صنایع کشور،ارائه خدمات آموزشی در خصوص انتخاب گیربکس ها،اهمیت سرویس و نگهداری و تعمیرات گیربکس ها و چرخدنده ها و تعمیرات،مونتاژ و دمونتاژ گیربکس ها ویژه مسئولین فنی می پردازد.

همچنین سالانه تعداد کثیری از دانشجویان دانشگاه های مطرح به عنوان کارآموز در این واحد جذب و اموزش داده می شوند.

  • انتشار ده ها مقاله ی علمی و کاربردی در زمینه ی تجهیزات انتقال نیرو:

آلکان ماشین از سال 1375 تاکنون مقالات متعددی در نشریات صنعتی کشور در زمینه گیربکس های صنعتی ارائه نموده که این مقالات مستقیما زیر نظر اساتید دانشگاه های برتر ایران تایید شده اند که با استقبال گسترده ی واحدهای تجهیز و خرید صنایع بزرگ قرار گرفته است.