جستجو
Filters

معرفی آلکان ماشین

شرکت تولیدی و صنعتی آلکان ماشین، در زمینی با مساحت 11000 متر مربع بنا شده که شامل 4500 متر فضای سبز و رفاهی و 6500 متر سالن کارگاهی و اداری، آزمایشگاه و آ‌مفی تئاتر برای برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی می‌باشد.
شرکت آلکان ماشین، با تکیه بر 30 سال تجربه، بهره‌گیری از ماشین‌آلات مدرن و دستیابی به دانش فنی مهندسی روز دنیا و دارا بودن نمایندگی انحصاری تکنولوژی طراحی و تولید انواع چرخ دنده‌ها، گیربکس‌های صنعتی و سیستم‌های انتقال نیرو در زمینه تامین نیاز صنایع سبک و سنگین کشور فعالیت می‌نماید.
شرکت آلکان ماشین
 
شرکت آلکان ماشین به عنوان اولین تولید کننده انواع چرخ دنده‌های مخروط (پینیون و کرانویل) در ابعاد گوناگون، با بهره‌گیری از ماشین آلات پیشرفته و دانش فنی لازم در کشور ایران بوده و در راستای آموزش نصب و مونتاژ چرخ دنده‌های فوق، روی گیربکس‌های صنعتی سبک و سنگین فعال می‌باشد.
شرکت آلکان ماشین در سال 1375 همگام با سایر شرکت‌های بزرگ طراحی و تولید سیستم‌های انتقال نیرو در دنیا موفق به اخذ نمایندگی از شرکت KISSsoft کشور سوئیس گردید و به عنوان تنها نماینده فروش و آموزش نرم‌افزار محاسبات جامع سیستم‌های انتقال نیرو در خاورمیانه به شمار می‌رود. نرم افزار فوق، قابلیت کنترل کیفیت مراحل قبل و بعد از تولیدات مکانیکی را داشته و جزو دسته نرم افزارهای کاملاً حرفه‌ای مهندسی مکانیک در زمینه محاسبات سیستم گیربکس محسوب می‌شود. همچنین این شرکت تنها عضو اتحادیه چرخ دنده سازان انگلستان British Gear Association (BGA) در خاورمیانه می‌باشد.
آلکان ماشین با ماشین آلات مدرن و پیشرفته، به ویژه دستگاه‌های تولید دنده مخروط مارپیچ، سنگ پروفیل دنده در سایزهای مختلف به صورت انحصاری، در جهت طراحی و تولید انواع چرخ دنده و گیربکس‌های صنعتی از 1 کیلو وات تا 3000 کیلو وات و انواع چرخ دنده‌ها از قطر 30 میلی‌متر تا 5000 میلی‌متر، کاملاً قابل رقابت با انواع تولیدات کارخانجات مطرح خارجی فعالیت می‌نماید.