جستجو
Filters

خدمات

 1. خدمات و پشتیبانی از گیربکس های صنعتی
  آلکان ماشین در زمینه خدمات گیربکس در تمام صنایع (پتروشیمی، سیمان، دریایی، نفتی ،معادن و غیره) تخصص دارد. کارشناسان ما با تجربه‌های فوق‌العاده برای ارائه راه حل‌های موثر به خواسته‌های شما پاسخ می‌دهند.
 2. خدمات ماشینکاری
  آلکان ماشین، با استفاده از تجهیزات پیشرفته، انواع خدمات CNC ماشینکاری از جمله فرز، سنگ زنی و غیره را به شما ارائه می‌کند. متخصصین ما می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های ماشین کاری چند محور، قطعات را برای طیف گسترده ای از مواد پلاستیکی و فلزی ماشین کاری کنند.
 3. خدمات سنگ زنی
  آلکان ماشین، یک تولید کننده معتبرمی‌باشد که به صنایع مختلف که به دقت بالا نیاز دارند، خدمات ارایه می دهد. ما به شما اطمینان می‌دهیم که مشتریان ما کاملا از محصول و خدماتی که دریافت کرده‌اند، رضایت کامل دارند..
 1. خدمات مهندسی
  آلکان ماشین یکی از معتبرترین نام‌ها در طراحی و ساخت چرخ دنده و گیربکس در صنایع می‌باشد. از تولید، تعمیر و نگهداری تا اطمینان و بهبود فرایندها، مهندسان آلکان ماشین با تفکر تازه و مستقل و با استفاده از فناوری روز دنیا به ارایه ی خدمات مهندسی به مشتریان در زمینه ی گیربکس وچرخ دنده می پردازند.
 1. خدمات پس از فروش
  خدمات پس از فروش ارائه شده توسط آلکان ماشین با دقت توسعه یافته است تا سطح بالایی از خدمات و قابلیت اطمینان به مشتریان ارائه شود.